Bizi tanıyın

Natura Otomasyon ve yazılım sistemleri

Misyonumuz

Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri tüm dünyaya teknolojik mühendislik hizmetleri sunmak ve teknolojiye yön verecek araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yapmak hedefiyle kurulmuştur. Firmamız, ülkemizin ihtiyaçlarını ve gelişmiş ülkelerin izledikleri yöntemleri göz önünde bulundurarak, endüstriyel otomasyon ve yazılım çözümlerini temel faaliyet alanı olarak belirlemiştir.

Endüstriyel otomasyon sistemlerinde birçok proje yetersiz mühendislik ve öz veri eksikliği nedeniyle başarısız olmaktadır. Firmamız projelerinde kullandığı ürünlerde kaliteden ödün vermemeyi ve sağladığı mühendislik hizmetleri ile fark yaratmayı prensip edinmiştir. Firmamız sahip olduğu proje yönetim kabiliyetini ve hizmet kalitesini, birçok sektörde başarı ile tamamladığı projelerden elde ettiği kazanımlara, çalışmalarını tüm dünyada kabul görmüş yöntem ve kalite standartlara uygun yapmasına borçludur.

Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri yürütmekte olduğu projeleri büyüterek arttırmayı ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde tüm dünyada mühendislik gücü ve kalitesi ile tanınmayı hedeflemektedir.

Kurulduğu günden itibaren firmamız bütçesinin büyük bir kısmını başarı ile yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarına ayırmıştır. Firmamız kazandığı ve kazanacağı ticari başarıları insanlık için faydalı teknolojiler üretebileceği Ar-Ge çalışmaları için bir araç olarak görmektedir. Ülkemizi teknolojinin kopyalandığı değil üretildiği bir coğrafya olabilmesi için üzerine düşen sorumlulukları sonuna kadar yerine getirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Natura Otomasyon Hakkında 1 Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri tüm dünyaya teknolojik mühendislik hizmetleri sunmak ve teknolojiye yön verecek araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yapmak hedefiyle kurulmuştur. Firmamız, ülkemizin ihtiyaçlarını ve gelişmiş ülkelerin izledikleri yöntemleri göz önünde bulundurarak, endüstriyel otomasyon ve yazılım çözümlerini temel faaliyet alanı olarak belirlemiştir.
Natura Otomasyon Hakkında 2 Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri tüm dünyaya teknolojik mühendislik hizmetleri sunmak ve teknolojiye yön verecek araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yapmak hedefiyle kurulmuştur. Firmamız, ülkemizin ihtiyaçlarını ve gelişmiş ülkelerin izledikleri yöntemleri göz önünde bulundurarak, endüstriyel otomasyon ve yazılım çözümlerini temel faaliyet alanı olarak belirlemiştir.
Natura Otomasyon Hakkında 3 Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri tüm dünyaya teknolojik mühendislik hizmetleri sunmak ve teknolojiye yön verecek araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yapmak hedefiyle kurulmuştur. Firmamız, ülkemizin ihtiyaçlarını ve gelişmiş ülkelerin izledikleri yöntemleri göz önünde bulundurarak, endüstriyel otomasyon ve yazılım çözümlerini temel faaliyet alanı olarak belirlemiştir.
Natura Otomasyon Hakkında 4 Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri tüm dünyaya teknolojik mühendislik hizmetleri sunmak ve teknolojiye yön verecek araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yapmak hedefiyle kurulmuştur. Firmamız, ülkemizin ihtiyaçlarını ve gelişmiş ülkelerin izledikleri yöntemleri göz önünde bulundurarak, endüstriyel otomasyon ve yazılım çözümlerini temel faaliyet alanı olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

İnovasyon ve Kalite, Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemlerinin vizyonunu oluşturan temel değerlerdir. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde sağladığı katma değer ile farkındalık yaratmış, kolay ve süregelenin değil inovatif çözümlerin geliştiricisi olmuştur. Firmamız yürüttüğü projelerde dünyada bilinen markaların yüksek kaliteli ürünlerini kullanmaktan taviz vermez. Firmamız sunduğu çözümlerin kalitesini, doğru ürünleri tercih etmesinin yanında, kaliteli mühendislik ve proje yönetimi sağlayarak oluşturur.

Ar-Ge Natura Otomasyon Ve Yazılım Sistemlerine, inovatif çözümlerinde ilham veren ve daima firmanın merkezinde yer alacak faaliyetidir. Firmamız Ar-Ge çalışmaları ile ülkesi ve insanlık için faydalı ürünler geliştirmeyi hedefler.

Bir mühendislik firması olan Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri personelini müşterilerin isteklerini tam olarak yerine getiren, uzun yıllar sorun çıkarmayan sistemler kurma bilinciyle yetiştirmektedir. Bunun ile birlikte firmamız var olan sistemleri kopyalamayı barındırdığı mühendislerin bilgi ve becerilerine hakaret kabul eder ve daima yenilikçi çözümler geliştirmeyi ve faaliyet yürüttüğü sektörlerde öncü olmayı hedefler.

Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemlerinin ruhunu farklı, olağan dışı fikirler üreten ekibinden alır, bu neden ile personelini standart düşünmeye zorlamaz. Firmamız ürettiği tüm ürünlerde bu ruhun yansıması vardır, bu neden ile çözümleri daima ilgi çekici ve göz ardı edilemezdir.

Natura Otomasyon ve Yazılım Sistemleri, sahip olduğu endüstriyel otomasyon çözümleri ve ürettiği – üreteceği ürünlerde sadece Türkiye’de değil dünyada zirveyi hedefler.

Hizmitlerimiz

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor